Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти

15.05.2018 р. в рамках роботи ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи», кафедрою дошкільної освіти проведено науково-практичний семінар (за формою проведення наставницька зустріч) з теми «Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти». Обласний захід проведено на базі опорного КДНЗ №7 «Теремок» Дніпрорудненської міськради Запорізької області.

Мета заходу полягала у висвітленні та є обговоренні досвіду впровадження психолого-педагогічних практик роботи європейських освітніх установ в контексті інклюзивного підходу в закладах дошкільної освіти (Норвегії, Угорщини). Учасники заходу ознайомилися з досвідом роботи опорного закладу дошкільної освіти щодо апробації таких практик в освітньому процесі та презентувати власний досвід з даного питання.

У заході взяли участь керівники і педагоги закладів дошкільної освіти Запорізької області, які пройшли навчання на семінарах Міжнародного проекту «Садочок – простір дружній до дитини» у 2017 р.

Модератор заходу:  Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, регіональний координатор і тренер проекту.