Проєктна діяльність кафедри дошкільної освіти


Міжнародний проєкт "Садочок - простір дружній до дитини"


Шановні колеги, Дякуємо за активну участь у реалізації проєкту "Садочок - простір дружній для дитини"!  Пропонуємо запровадження напрацьованих матеріалів у практику закладів дошкільної освіти для підтримки розвитку дитини в освітньому просторі.


Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти

15.05.2018 р. в рамках роботи ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи», кафедрою дошкільної освіти проведено науково-практичний семінар (за формою проведення наставницька зустріч) з теми «Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти». Обласний захід проведено на базі опорного КДНЗ №7 «Теремок» Дніпрорудненської міськради Запорізької області.

Далі У м.Запоріжжі відбувся І семінар-тренінг проекту

 

19-20.01.2017 на базі готелю Театральний в м. Запоріжжі відбувся перший семінар-тренінг проекту «Садочок – простір дружній до дитини» для 30-ти педагогів від 10-ти опорних дошкільних навчальних закладів Запорізької області у межах програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході Україні» Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

 В роботі семінару-тренінгу взяли участь:

Тетяна Скляренко - спеціаліст з проектів надання гуманітарної допомоги Дитячий фонд (ЮНІСЕФ);

Оксана Федоренко та Інна Луценко -  всеукраїнські консультанти фонду «Крок за кроком» – тренери проекту;

Ольга Байєр – завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, обласний координатор проекту.Презентація проекту «Садочок – простір дружній до дитини»

18.01.2017 на базі готелю Театральний в м. Запоріжжі відбулася презентаційна нарада для методистів з дошкільної освіти РМК  та завідувачів/директорів від 10 опорних дошкільних навчальних закладів про впровадження нового психолого-педагогічного проекту  в  ДНЗ Запорізької області.

Відповідно до листа МОіН України від 10.01.17 №2-39 «Про упровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» у межах програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході Україні» Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Всеукраїнський  фонд «Крок за кроком» розпочинає реалізацію проекту «Садочок – простір дружній до дитини», який передбачає проведення навчально-практичних семінарів для вихователів дошкільної освіти Запорозької області.

Програмою проекту буде охоплено 140 дошкільних навчальних закладів та 452 педагоги. Графік проведення навчальних семінарів-тренінгів для педагогів зазначених ДНЗ буде розміщено на сторінці проекту до 25 січня.

В роботі наради взяли участь:

Тетяна Скляренко - спеціаліст з проектів надання гуманітарної допомоги Дитячий фонд (ЮНІСЕФ);

Юлія Найда – всеукраїнський координатор проекту, представник фонду «Крок за кроком»;

Оксана Федоренко та Інна Луценко -  всеукраїнські консультанти – тренери проекту;

Лариса Сур -  спеціаліст ДОіН ЗОДА;

Ольга Байєр – завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, обласний координатор проекту.