Патріотичний проєкт "Дітям про Україну"


Проєкт "Дітям про Україну".

Автори проєкту: Наталя Канцедал, директор і колектив дошкільного навчального закладу №100 "Гармонія" Запорізької міської ради Запорізької області.

Науковий керівник: доцент кафедри дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР, к.п.н. Людмила Шульга.

Мета проєкту – ознайомлення дітей з областями України,  історією і культурними пам’ятками нашої  Батьківщини.                                     

Мапа України пропонує віртуальні подорожі областями України, які розкриють всю красу, героїчність та неповторність нашої славетної держави. 

Реальну мапу України (авторська дизайнерська розробка) розміщено в холі закладу дошкільної освіти №100 з супроводом QR кодів, за допомогою яких кожен бажаючий може віртуально здійснити мандрівку  в будь-яку область України за допомогою смартфону чи планшету.  


Інтерактивна мапа УКРАЇНИ

Пропонуємо натиснути на зображення мапи і відправитись у надзвичайну подорож. Для цього можна збільшувати зображення і мандрувати за допомогою кружечків: блакитний дозволить здійснити відеоподорож з ексурсоводом, жовтий долучить до презентації області для використання на занятті. ПРИЄМНОЇ ПОДОРОЖІ!

Інтерактивна мапа зберігається на гугл-диску за адресою  

https://drive.google.com/file/d/17ya00hXZx5ES4v3n_fCBABOpx0qPLTDb/view та розміщена на сайті закладу дошкільної освіти №100 https://zdo100.pp.ua/proiekt-ditiam-pro-ukrainu/

Відеоподорожі розміщено на каналі ЗДО №100 "Гармонія" в Youtube   https://www.youtube.com/channel/UCOyFshjcDQe9qYnSiZcBbpw/featured

Радіємо, що у  педагогів українського дошкілля є чудова нагода запросити дошкільнят до подорожі Україною, навчити любити свою Батьківщину, дбати про неї та бути невід’ємною частиною щасливого майбутнього нашої держави!  Подорожуємо Україною з любов'ю! СЛАВА УКРАЇНІ!