Проектна діяльність кафедри дошкільної освіти

Вчимося жити разом

Тренінги


Замовляємо навчання для дорослих!

06-07 лютого 2017 року в м. Запоріжжя на базі ЦРД «Лазурний» проведено перший дводенний  тренінг на замовлення педагогів дошкільних навчальних закладів Запорізької області за програмою  «Вчимося жити разом» (в рамках поширення досвіду впровадження міжнародного проекту «Освіта на основі життєвих навичок» за підтримкою ЮНІСЕФ).

Тренінг провели регіональні тренери: Байєр Ольга Миколаївна, канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО;  Палець Світлана Вікторівна, директор ЦРД «Надія».

Різні форми роботи надали можливість педагогам збагатити свої знання, вміння та навики щодо розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6(7) років.

90 педагогів різних ДНЗ області подали замовлення до ректорату КЗ «ЗОІППО» ЗОР на 2017 рік щодо проведення додаткових тренінгів для тих, хто не брав участі у проекті у 2016 р.

Група складалася з педагогів з різним стажем роботи і досвідом, але атмосфера підтримки і взаємодії дозволила кожному стати активним учасником. Всі відчували атмосферу довіри, упевненості в успіху що сприяло ефективній реалізації завдань проекту.

Наприкінці тренінгу  більшість учасників бажала продовження такого виду роботи з дорослими у майбутньому.

Всі педагоги отримали сертифікати участі, доступ до електронної версії  посібників, роздаткові матеріали.

За проханням педагогів на сайті кафедри ДО розміщено текст і малюнок до вправи «МЛЯМЗ»

Наступні тренінги для інших 60 учасників відбудуться згідно плану інституту.

Бажаємо педагогам успіхів в роботі!