Проектна діяльність кафедри дошкільної освіти

Вчимося жити разом

Творча група


Засідання творчої групи в ЦРД "Лазурний"

15 лютого 2018 року відбулося перше засідання творчої групи педагогів ЗДО з теми «Вчимося жити разом»: розвиток у дітей соціальних життєвих навичок (методичний аспект). Керівник творчої групи Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти.

В очній частині засідання взяли участь педагоги ЦРД «Лазурний», які представили свій творчий доробок за зазначеною темою. 

На засіданні було обговорено зміст і якість поточного творчого доробку учасників групи щодо розробки методичного забезпечення (конспектів тренінгових занять з дітьми 5-го та 6-го року життя) для освітньої роботи з дітьми дошкільного віку з проблеми формування життєвих навичок.

Кафедра дошкільної освіти висловлює подяку членам творчої групи до складу якої входять директор центру Палець С.В. та вихователь-методист Бойко Н.А. за творчу активність, якісні розробки та комфортні умови роботи.

З іншими членами творчої групи буде продовжено зустрічі з теми першого заняття в Інтернет - режимі.

ІІ засідання творчої групи відбудеться 15.03.2018 р. в  ЦРД «Лазурний», 11.00


Засідання обласної творчої групи

26 січня 2017 р. на базі ЦРД «Лазурний» м. Запоріжжя відбулося засідання обласної творчої групи для педагогів ДНЗ Запорізької області з теми «Вчимося жити разом»: розвиток у дітей соціальних життєвих навичок (методичний аспект).

Керівник творчої групи – Ольга Миколаївна Байєр, канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти.

Учасники творчої групи обговорили питання актуальності проблеми соціально-емоційного розвитку та формування життєвих навичок у дошкільників, що визначається Державним стандартом дошкільної освіти – БКДО та соціальною ситуацією розвитку дітей дошкільного віку в реальному часі в період постійних змін суспільних цінностей і кризових ситуацій. Після ознайомлення з нормативними та науково-теоретичними засадами проблеми розвитку та формування життєвих навичок дошкільників, було обговорено творче завдання для учасників групи щодо розробки методичного забезпечення (проектів, планів, конспектів, посібників, діагностичного інструментарію тощо) для освітньої роботи з дітьми дошкільного віку з проблеми формування життєвих навичок.

Подальше спілкування учасників групи буде проходити в дистанційному режимі кожного 3-го четверга поточного місяця.