Проєкт «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ»


Тиждень гри


З 20.11.2023 по 24.11.2023 відбувся Всеукраїнський марафон "Фасилітація гри: сучасний вектор"  в межах проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні", який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно»  та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Державної установи “Український інститут розвитку освіти”.Всеукраїнський фестиваль«Сучасне дошкілля під крилами захисту»!

З 18.092023 по 22.09.2023 відбулась онлайн-презентація матеріалів переможців Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Кафедра дошкільної освіти бере активну участь у фестивалі як член журі (Байєр О.М), науковий керівник та розробник матеріалів від ЗДО Запорізької області (Байєр О.М., Шульга  Л.М.).

Вітаємо всіх учасників фестивалю від ЗДО Запорізької області! Вітаємо з першим місцем Запорізьку область!Сучасні орієнтири в організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти

28 серпня 2023 року в межах освітнього марафону "ВзаємоДІЯ: управлінські та методичні вектори нового навчального року" відбувся вебінар для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, центрів підвищення кваліфікації педагогічних працівників: “Сучасні орієнтири в організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти”

 Проєкт "ВзаємоДІЯ"

«Проєкт «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ», реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором, бізнес-партнерами заради кожної дитини в Україні».

Мета – сприяти набуттю компетентностей дітьми старшого дошкільного віку відповідно до вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти) перед вступом до школи, педагогічна підтримка батьків.

Очні зустрічі проводитимуться з дітьми, які не охоплені дошкільною освітою; які є в списковому складі вихованців, але з різних причин не відвідували заклад дошкільної освіти; які отримували дошкільну освіту лише дистанційно.

Під час зустрічей педагогами будуть організовані різні види діяльності за освітніми напрямами, визначеними у державному стандарті дошкільної освіти, які сприяють розвитку компетентностей, базових якостей особистості та збагачують досвід дитини.

Усі зустрічі будуть спрямовані на розвиток кожної дитини з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Будемо раді партнерській взаємодії з родинами у питаннях організації освітнього процесу та участі у спільній діяльності.

Перевага надається дітям старшого дошкільного віку з метою формування у них компетентностей, передбачених Базовим компонентом дошкільної освіти, перед вступом до першого класу, сприяння соціалізації дітей.